Опалювальний сезон 2018 року у Львові під загрозою

Опалювальний сезон 2018 року у Львові під загрозою

Як повідомляють теплопостачальні підприємства Львова, ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго», держава досі не відшкодувала підприємствам більше 100 млн. грн. пільг і субсидій, нарахованих мешканцям за послуги з теплопостачання.

Як наслідок, заборгованість, яка виникає перед газовиками, ставить під загрозу проходження опалювального сезону у 2018 році, повідомляє ЛОДА.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 року № 20 «Про затвердження порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами на надання пільг, субсидій та компенсацій» теплопостачальними підприємствами м. Львова оформлено спільні протокольні рішення щодо відшкодування пільг і субсидій на суму 105 556,9 тис. грн., в т. ч.:

Читати також:  У Львові відсвяткують 29-ту річницю підняття прапора

– ЛМКП «Львівтеплоенерго» на суму 81 млн. 529,4 тис. грн,

– ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на суму 24 млн. 037,5 тис. грн.

Станом на 26.12.2017 року не профінансовано відшкодування пільг і субсидій. Як наслідок, підприємства не мають змоги розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ для виробництва теплової енергії для населення, що зумовить нарахування штрафних санкцій, які за день протермінування становлять для ЛМКП «Львівтеплоенерго» 150,5 тис. грн та для ЛКП «Залізничнетеплоенерго» 44,9 тис. грн. Та найголовніше – підприємствам не буде виділено номінацій (лімітів) природного газу, що зумовить його негативний місячний небаланс, а відтак необхідність оплати спожитого газу за ціною у два рази вищою за ринкову. Крім цього, це може поставити під зрив стабільне і якісне теплопостачання мешканців міста», – повідомляють тепловики Львова.

Читати також:  Як стильно поєднувати речі oversize. Поради стилістів

За їх словами, аналізуючи фактичне фінансування пільг і субсидій, відповідно до протокольних рішень підприємств – надавачів послуг, вбачається дискримінаційне ставлення до теплопостачальних підприємств міста Львова.

Нагадаємо, з огляду на ситуацію, що склалася, теплопостачальні підприємства Львова надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго».

Syla.news

445 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up