Новорічна ніч у центрі Львова

31 грудня в центрі міста відбудеться драйвовий концерт та 3D мапінг-шоу біля Оперного театру.

Про це повідомляє zaxid.net. У Львові біля Оперного театру святкуватимуть Новий рік. О 23:00 останнього дня цього року, 31 грудня, містяни не впізнають головної площі.

«Доведеться нам трішки світла вимкнути на проспекті Свободи. Ми очікуємо близько 10 тис. гостей та мешканців міста під час зустрічі Нового року на площі перед Львівською оперою», ‒ розповіла організаторка новорічно-різдвяних подій Львова Марта Іванишин.

Драйвовий гурт «LIRWAK» та знаний етногурт «KURBASY» поєднають народну музику, колядки та електронні імпровізації в проекті «KURBASY feat LIRWAK». Це буде майже годинне музичне дійство, над яким вони працювали ще з осені. Етномотиви будуть і в образах музик. За головний убір їм ‒ оленячі роги. Це такий архетип української міфології, писанкарства, за яким роги ‒ як промені сонця, що сходить.

Читати також:  "Вибори "П" - про Супрун, агітацію з порушеннями та вигідних для Росії кандидатів

«Буде мультимедійна проекція на тлі Оперного театру. Одночасно за сцену нам, музикантам, слугуватиме балкон театру. І ви почуєте абсолютно нову програму, створену спеціально для того, щоб львів’яни могли позитивно, щасливо, глибоко і красиво ввійти в новий рік», ‒ пояснила учасниця гурту «KURBASY» Наталка Рибка-Пархоменко.

3D мапінг-шоу, що буде на Опері, умовно розділять на два етапи. Перший ‒ космічно-етнічний, далі ‒ спільний відлік часу до Нового року, а відтак ‒ і друга частина, де по фасаду театру бігатимуть звірі.

Читати також:  Kinsly magic show - вулична магія у Львові

«Ми Львівську оперу і зруйнуємо, і назад побудуємо, і повишиваємо на ній вишиваночки, і зробимо на ній красиві светри з оленями, і зробимо її, як витинанку, як гороскопи. Дуже буде цікаво!», ‒ додав медіахудожник дійства Володимир Стецькович.

Дійство триватиме до 0:30 години 2018 року. І що важливо: все це видовище безкоштовне.

«Це буде така музика, що ви зможете і стрибати, і танцювати, і веселитися. Адже у Новий рік варто увійти саме з таким настроєм!», ‒ підсумувала Наталка Рибка-Пархоменко.

Syla.news

624 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up