Йога-простір у львівському парку Культури

Проект створення йога-простору став одним з переможців Громадського бюджету Львова.

Про це повідомляє Твоє місто. Проект йога-простору в парку Культури передбачає створення сучасної території здорового дозвілля. Після його реалізації в парку має з’явитись галявина для занять йогою, йога-лавки, йога-гамаки, арт-об’єкт на тему йоги, що транслюватимуть ідею розвитку, відкритості, єднання людей. Про це йдеться в описі проекту.

«Ми орієнтувалися на молодь і людей зрілого віку, які проживають у нашому місті, але ще не знайомі з практиками хатха-йоги. Для них ми плануємо організувати відкриті навчальні заняття. Простір також буде відкритий для тих, хто вже практикує йогу, учнів та інструкторів львівських шкіл йоги», – розповіла одна з ініціаторок проекту Наталія Моголівець.

Автори працювали над ідеєю приблизно півроку, проте активною реалізацією розпочали займатися влітку 2017-го. Початком втілення ідеї стало святкування Всесвітнього дня йоги в парку Франка.

«У В’єтнамі я спостерігала, як кожного ранку та ввечері після роботи люди приходять у парк практикувати різні фізичні вправи. Хтось займався гімнастикою, деякі йогою або іншими вправами, але в цілому мене це привело у захват, тому що культура турботи про своє тіло існує на рівні країни», – розповідає Наталія Моголівець.

Одночасно на галявині йогою зможе займатись до 50 людей. Відкрити простір активісти планують на початку літа 2018 року.

«Цілком реально влітку та восени вже активно проводити на ньому відкриті заняття для охочих. Ми налаштовані на активну участь та всебічну співпрацю з відповідальним департаментом ЛМР для реалізації проекту протягом весни, адже маємо профільних спеціалістів у команді: скульпторів, архітектора, а також підтримку адміністрації Парку культури», – каже Наталія.

«Ми прагнемо навчити людей взаємодіяти зі своїм тілом так, щоб люди менше хворіли та залишалися максимально довго молодими та в гарному настрої, а також не почували сором за те, що вони приходять в парк з килимком для йоги і отримують задоволення від гарного самопочуття», – пояснює вона.

За її словами, зараз автори проекту готуються до його першої презентації для міської ради та обговорення планів реалізації і термінів.

Syla.news

58 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up