“Доля австрійської бруківки у Львові” в коментарях

Нещодавно у прес-центрі Syla.news обговорили “Долю австрійської бруківки після ремонту вулиць Львова”.

У конференції взяли участь: Євген Калитич – заступник директора ЛКП “Львівавтодор”; Олександр Одинець – начальник управління інженерного господарства; Іван Сварник – історик; Юрій Антоняк – голова ГО “Громадська варта”; Петро Байса – голова ініціативної групи.

До Вашої уваги найцікавіші коментарі прес-конференції.

Громадські активісти переконані, що австрійська бруківка зникає із львівських вулиць з кожним новим ремонтом на дорогах. Проте влада, на їх думку, не звертає на це належної уваги.

Читати також:  У Львові відбудеться "Ярмарок кар'єри"

Львівський історик Іван Сварник розповів, що знаменита на всю Європу автрійська бруківка була вимощена на більшості центральних вулиць Львова ще з кінця XVIII століття.

Юрій Антоняк, голова ГО “Громадська рада”, розповів про власні підрахунки, згідно з якими автентична австрійська бруківка почала “зникати” із вулиць Львова тоді, коли Андрій Садовий обійняв посаду мера міста.

Втім , Олександр Одинець запевнив, що всі роботи на львівських вулицях проводяться згідно із законодвством. Тому звинувачення у крадіжці чи вивезенні бруківки за кордон вважає безпідставним.

Читати також:  Солодке обличчя Львова

І додає, що йому, як львів’янину, не байдужа доля історичних пам’яток Львова. Також він висловив готовність співпрацювати із громадськими організаціями на благо Львова.

Законність дій під час виконання ремонтних робіт на вулицях із бруківкою, підтримує заступник директора ЛКП “Львівавтодору”. І запевняє, що  вся бруківка облікована і є на балансі міста.

Нагадаємо, що відео всієї прес-конференції можна переглянути за посиланням.

Syla.news

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up