Два львівські храми буде реставровано

Загалом було виділено близько 4 млн. гривень.

Як інформує Daily.lviv, сьогодні, 27 грудня, у Львівській міськраді повідомили: «Цього року розпочато ремонтні роботи з реставрації даху та проведення благоустрою території в одній із найстаріших церков Львова – церкві святого Миколая. На реставраційні роботи у Миколаївській церкві у 2017 році спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

«Продовжуються роботи у храмі святих апостолів Петра і Павла (костел єзуїтів). У 2017 році завершилася реставрація південного фасаду. Назагал на ремонтно-реставраційні роботи в храмі святого Петра і Павла з міського бюджету спрямували один мільйон 348 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

Читати також:  Додаткові потяги на Новий рік та Різдво

«Цього року, в рамках українсько-польського реставраційного проекту «Спільна спадщина» відбулося також відновлення фресок склепіння вівтарної частини храму святих апостолів Петра і Павла. Під час проведення робіт вдалося відкрити та врятувати ілюзіоністичні зображення авторства Франциска Григорія Екштайна. Роботи виконувала міжнародна команда спеціалістів з Академії мистецтв Кракова та Львова за фінансової підтримки парафії, окремих меценатів, міністерства культури і народної спадщини Польщі та Малопольського воєводства», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та розповіли про вже завершені реставраційні роботи у храмах Львова.

Читати також:  #ФеміністичнийМарш у Львові: як це було (Відео)

Syla.news

371 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up