Львівська бруківка під пильним оком

“Долю австрійської бруківки після ремонту вулиць Львова” у прес-центрі Syla.news обговорили активісти та представники ЛМР.

Сьогодні, 27 грудня у прес-центрі “Syla.news” відбулась прес-конференція на тему “Доля австрійської бруківки після ремонту вулиць Львова”. У заході взяли участь: Євген Калитич – заступник директора ЛКП “Львівавтодор”; Олександр Одинець – начальник управління інженерного господарства; Іван Сварник – історик; Юрій Антоняк – голова ГО “Громадська варта”; Петро Байса – голова ініціативної групи.

Під час розмови активісти, зокрема Петро Байса, заявив, що у Львові відбувається розкрадання бруківки, аргументуючи це тим, що, для прикладу, на пл. Ринок раніше лежала інша, краща та якісніша бруківка, яку замінили на нову, гіршу і більшу.

Проте представники Львівської міськради заперечують подібні заяви та стверджують, що вся бруківка, яка не лежить на вулицях Львова, стоїть на обліку та залишається на балансі міста.

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up