Сьогодні у Львові різдвяний концерт «Christmas по-Львівськи»

Вперше у Львові – 25 грудня, на католицьке Різдво, у Театрі ім. М. Заньковецької – стартує різдвяний проект від Lviv Jazz Orchestra «Christmas по-Львівськи».

Про це повідомляє zik.ua. Затишні мелодії в стилі Hollywood, абсолютно свіже бачення українських і світових колядок – у виконанні Біг-Бенду ЛНМА ім. М. Лисенка, фіналіста Х-Фактора Павла Пігури, джазової співачки Роксолани Зінчук, Біг-Бенду Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка, вокального ансамблю «Ноель». Спеціальний гість – Едуард Приступа, він же Діля з ТНМК.

Читати також:  Художній колектив з Бродів відвідав прикордонників в зоні АТО

Для «Christmas по-Львівськи» Діля підготував унікальні колядки у супроводі хору Львівського музколеджу ім. С. Людкевича.

Вокальний ансамбль «Ноель» виконає колядки в стилі hospel, а також добре знайомі народні колядки у новому звучанні.

Павло Пігура – фіналіст Х-Фактора, виконавець, який запам’ятався проникливим виконанням і глибокими авторськими текстами, змусить по-новому почути відомі різдвяні композиції.

Роксолана Зінчук з гурту ethNovа додасть дзазових імпровізацій традиційним колядкам.

Читати також:  Львівський Будинок органної та камерної музики запрошує на концерти

Біг-Бенд Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка (художній керівник – Ігор Пилатюк, диригент – Сергій Рудей) виконають музику різних епох і різних стилів – від популярних ліричних і запальних, сучасних і народних українських пісень до американських джазових композицій.

Автор проекту – популярний ведучий та організатор Петро Луцишин. Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Остап Майчик.

Syla.news

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up