Папа Римський попросив про «дар миру для всього світу»

Папа Римський Франциск напередодні Різдва попросив миру для всього світу, особливо для народів, які страждають від затяжних конфліктів.

Про це інформує «Радіо Ватикану». «У молитовному очікуванні народження Ісуса, Князя Миру, просімо дару миру для всього світу, особливо, для народів, які страждають від наслідків триваючих конфліктів. Зокрема, знову звертаюся із закликом, аби з нагоди святого Різдва викрадені особи – священики, богопосвячені особи та миряни – були відпущені та змогли повернутися до своїх домівок. Молімося за них», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній».

Читати також:  У Львові встановили різдвяного дідуха

Також Папа Римський згадав про населення філіппінського острова Мінданао, що постраждало від наслідків негоди. «Нехай же милосердний Бог прийме душі померлих і втішить тих, які страждають від цього стихійного лиха. Помолімося за цих людей», – закликав він.

Syla.news

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up