Фахівці естетичної медицини готують подарунок львів’янкам

“Даруючи красу – подаруй турботу!” Cаме під таким гаслом на території Львова та Львівської області розпочне роботу унікальна соціальна акція для жінок.

Бажання подарувати красу жінкам стало головною ідеєю, яку косметолог Мирослава Новосільська почала реалізовувати близько року тому. А почалося все, як розповіла косметолог, зі звичайної мрії: “Цю ідею я виношувала в голові вже не один рік. Це була мрія. І зараз я нарешті наважилася її здійснити. Вочевидь, прийшов час”.

“Тепер головне, щоб усе вдалося так, як задумано”, – ділиться планами пані Мирослава. Вона щиро вірить, що цією справою зможе зробити життя хоча б невеликої кількості жінок, котрі нині змушені жити у будинках для престарілих, світлішим, радіснішим та приємнішим. І додає, що праця буде недаремно, якщо після процедур на обличчі клієнток залишить хоча б одна усмішка.

Читати також:  Як стильно поєднувати речі oversize. Поради стилістів

Комплекс косметичних заходів передбачає масаж обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги. Це ті процедури, переконана косметолог, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці.

Фахівці першої у Львові Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської щомісяця навідуватимуться до одного будинку для літніх людей із досить незвичною місією – подарувати турботу місцевим мешканкам та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

Читати також:  У Львові планують запровадити плату за пологи

Окрім того, приділять увагу і працівникам хоспісу, котрі дбають про стареньких. Перша клієнтка роботою косметологів задоволена.

Працівники медцентру подбають і про самих пенсіонерів, які проживають у хоспісах. Сюди планують закупити найнеобхідніші речі для літніх людей.

Перша поїздка відбулась 23 грудня. Персонал клініки разом з Мирославою Новосільською навідався до найменшого міста України – Угніва. Там у місцевому хоспісі зараз проживає 25 пацієнтів.

Про наступні заклади, у котрі навідуватиметься Мирослава Новосільська з колегами-благодійниками, стане відомо згодом.

Syla.news

824 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up