Рада ухвалила закон про аудиторську діяльність

Верховна Рада схвалила в цілому закон Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності.

За відповідний законопроект №6016-д проголосували 229 народних депутатів, повідомляє nv.ua.

“Зазначений законопроект розроблений з метою приведення норм національного законодавства у сфері аудиторської діяльності у відповідність до законодавства Європейського Союзу”, – зазначила глава податкового комітету Ніна Южаніна.

В ході доопрацювання до другого читання було вирішено відкласти термін набрання чинності цим Законом з 1 травня на 1 жовтня 2018 року.

Читати також:  8 фактів про осінній призов 2017

Метою законопроекту в пояснювальній записці зазначено: підвищення рівня довіри інвесторів до фінансової звітності вітчизняних підприємств, зокрема державних компаній, забезпечення її прозорості та порівнянності; дерегуляція аудиторської діяльності; можливість виходу аудиторських компаній України на європейські ринки; розширення ринку аудиторської діяльності.

Документ, також, впроваджує інститут громадського нагляду за аудиторською діяльністю.

Суб’єкти аудиторської діяльності, зокрема, повинні будуть сплачувати фіксований внесок в розмірі трьох мінімальних заробітних плат по кожному аудиторського висновку, а також внесок у відсотках від суми винагороди за угодою про надання аудиторських послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес.

Читати також:  АТО: одинадцять обстрілів, один військовий ЗСУ отримав поранення

Syla.news

392 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up