Марчук назвав головну причину демаршу росіян з СЦКК

Представник України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук пояснив, чому Росія вивела своїх спостерігачів зі Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) на Донбасі.

За його словами, Москва пішла на такий крок, щоб змусити Україну почати прямі переговори з представниками терористичних організацій “ДНР/ЛНР” та скасувати санкції, повідомляє nv.ua.

“Головна мета акції з виведенням російських військових із СЦКК – заставити нас вести переговори безпосередньо з ОРДЛО, щоб Росія мала підстави сказати, бачите ми ж говорили, що у них громадянська війна і вони напряму почали домовлятися, а ми миротворці-посередники, тому санкції потрібно скасовувати”, – заявив Марчук на своїй сторінці в ФБ.

Він наголосив, що для того щоб привернути увагу Києва до наслідків виходу росіян з СЦКК, Кремль пішов на подальше посилення ескалації з обстрілами Новолуганського із забороненої зброї. “Росія як раз цього і хоче. Мовляв, бачите, коли ми були в складі СЦКК, нам вдавалося разом з українськими військовими приглушувати і вгамовувати такі загострення”, – сказав колишній прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, Москва відкликала своїх спостерігачів з Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) на Донбасі у відповідь на введення з 1 січня 2018 року нових правил в’їзду в Україну для росіян.

У Міністерстві закордонних справ України назвали цей крок спробою Кремля змусити міжнародних партнерів і України почати “прямий діалог ” з бойовиками “Л/ДНР”.

Syla.news

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up