ГО Львівщини презентували власні проекти

22 грудня громадські організації Львівщини презентували проекти, присвячені темі переселенців та соціальній роботі з населенням.

Протягом жовтня-грудня активісти разом із ГО “Молодіжна Альтернатива” реалізували понад 17 проектів для перселенців, мета яких –  сприяти їх адаптації до нових громад та життя у новому місті.

Як розповіла куратор проекту у Львівській області Ганна Осадчук, проекти покликані об’єднати молодих активістів для спільної реалізації проектів, які не потребують значного фінансування. Наприклад, ведення блогів, прибирання парків, лекції, ігри тощо.

Цього разу власні проекти презентували троє учасників конкурсу, які отримали схвальні відгуки про свою діяльність від комісії ГО “Молодіжна Альтернатива”.

Наталя Проць, виконавчий директор ГО “Центр просвітництва та розвитку людини”, займалась організацією дозвілля для дітей-преселенців Це були інтелектуальні ігри на тему фінансів та менеджменту, які, на думку громадської діячки, допомогли молоді отримати нові навики та розкрити власний творчий потенціал.

Читати також:  У Львові розкажуть як зробити Україну успішною

Важливою частиною проекту Наталі стала соціальна робота з літніми людьми у рідному Давидові – організація дозвілля для активних пенсіонерів.

Про історію свого міста розповідала Світлана Бордун із благодійного фонду “Фундація розвитку Червонограда”. Ця тема була обрана не випадково, адже населення Червонограда – вихідці із навколишніх міст, яких примусово виселили із тодішнього Кристинополя під час операції “Вісла” у першій половині XIX.

У рамках проекту було проведено екскурсії містом і тематичні квести.

Читати також:  Стало відомо, скільки боргів за кредитами має Львів

Авторка проекту переконана, що люди повинні знати власну історію, у першу чергу – для того, щоб зрозуміти тих, хто опинився у такій же ситуації сьогодні, а саме після бойових дій на сході України.

Про важливість тренінгу на тему “Різноманіття сімей, особистостей та необхідність їх толерантного сприйняття” розповіла ще одна учасниця проекту Каріна Адамянц, ГО ” Україна – шлях єдності”.

Вона зазначила, що сьогодні важливим є адекватне ставлення до усіх людей, незалежно від їх соціального статусу чи сексуальної орієнтаіції. Саме ця тема і стала головною ідеєю, яку Каріна Адамянц втілює у своєму проекті.

Syla.news

451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up