Українській дипломатичній службі – 100 років

21 грудня у Палаці Потоцьких відбулись урочистості з нагоди 100-річчя дипломатичної служби в Україні.

Вітальне слово та подяку усім, хто долучився до розбудови представництва МЗС України у Львові, представникам Львівської ОДА, а також міської й обласної рад, висловив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

А також додав, що завдяки співпраці із дипломатичними службами Україна зможе перемогти у війні з Росією та інтергуватися у європейський, західний світ.

Читати також:  Львівщина тісніше співпрацюватиме з Молдовою

В’ячеслав Войнаровський,  представник МЗС України у Львівській області наголосив, що українська дипломатія досягла значних результатів за роки своєї діяльності. І додав, що в Україні, де триває російсько-український конфлікт, існує другий фронт – дипломатичний, завдання якого, у першу чергу, протистояти інформаційній війні та гідно представляти Україну на міжнародному рівні.

Серед присутніх дипломатів були також  Володимир Караченцев, Мирон Янків, Ігор Довганюк, почесні консули у Львові та декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка Маркіян Мальський.

Читати також:  На Львівщині відбудеться День В’єтнаму

Syla.news

477 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up