У МЗС Польщі відреагували на рішення ЄС про санкції

У Міністерстві закордонних справ Польщі заявили, що безпрецедентне рішення Європейської комісії про введення санкцій проти Варшави є політичним та обтяжує взаємні відносини.

Як передає nv.ua з посиланням на Польське радіо в заяві МЗС сказано, що постанова про запуск процедури запровадження санкцій “може ускладнити побудову взаєморозуміння і довіри між Варшавою та Брюсселем”.

Утім, як наголосили в зовнішньополітичному відомстві, Польща надалі хоче реформувати систему правосуддя та готова до діалогу з європейськими союзниками.

“Від наших європейських партнерів очікуємо всебічної, об’єктивної оцінки і кращого розуміння змін, які пройшли проекти законів про Верховний суд і Краєву раду судівництва під час законодавчої роботи”, – йдеться в заяві.

Читати також:  Футбольні емоції. Юні львівські спортсмени розповіли про досвід змагань з польськими однолітками (коментарі)

Водночас очільник МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Польща не винаходить велосипед у реформі судових органів, а лише імпортує рішення, які вже існують в інших країнах ЄС.

“Ми не погоджуємося на подвійні стандарти – там, в інших європейських державах так званої старої демократії ці рішення можуть існувати, а в польській так званій новій демократії цих же рішень не схвалюють євросоюзні чиновники”, – наголосив він.

Нагадаємо, що Єврокомісія запустила процедуру запровадження безпрецедентних санкцій проти Польщі через місцеву судову реформу. На думку Брюсселя, запланована у країні судова реформа ставить під загрозу принцип верховенства права. Польщі дали три місяці на перегляд реформи, інакше ЄС може позбавити Варшаву права голосу.

Читати також:  Матеуш Моравєцький очолив уряд Польщі

Syla.news

-------
Loading...
224 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up