США затвердили першу поставку летальної зброї до України

Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила продаж летальної оборонної зброї Україні, але поки про Javelin не йдеться.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на  Washington Post. Наголошується, що цей крок був значною мірою підтриманий вищими посадовими особами Кабінету національної безпеки Трампа і Конгресом. Так, Державний департамент схвалив комерційну ліцензію, що дозволяє експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов’язаних з ними комплектуючих в Україну, продаж вартістю 41,5 млн доларів.

У той же час уряд США не схвалив експорт більш важкої зброї, як протитанкові ракети Javelin.

“Я задоволений, що адміністрація схвалила продаж оборонних летальних озброєнь Україні. Це рішення було підтримано Конгресом у проекті, який став законом три роки тому і відображає давню прихильність нашої країни до України перед обличчям триваючої російської агресії”, – заявив голова Комітету з міжнародних відносин Сенату Коркер.

Високопоставлений чиновник адміністрації Трампа сказав, що Трамп особисто схвалив рішення дозволити видачу ліцензії після того, як був представлений меморандум з участю міністра оборони Джима Меттіса і держсекретаря Рекса Тіллерсона.

Syla.news

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up