Перехідний період після Brexit закінчиться 31 грудня 2020 року

Головний перемовник від Брюсселя щодо Brexit Мішель Барньє заявив, що перехідний період після виходу Великобританії з Євросоюзу має завершитися 31 грудня 2020 року.

Перехідний період після виходу Великобританії з Європейського Союзу має завершитись з 1 січня 2021-го року. Про це у середу, 20 грудня, заявив голова переговорної групи від Брюсселя у Brexit-переговорах Мішель Барньє, повідомляє DW.

Він наголосив, що “логічний кінець” перехідного періоду повинен настати 31 грудня 2020 року. Остаточно угода про вихід Великобританії з ЄС має бути ухвалена до жовтня 2018 року, і в ній мають бути прописані детальні умови, які стосуються взаємовідносин Лондона і Брюсселя під час перехідного періоду, повідомив єврочиновник.

Читати також:  Британія уклала нову угоду з ЄС про Brexit

На думку Барньє, такий термін дасть Великобританії достатньо часу, щоб адаптуватися до нових умов.  За його словами, в перехідний період Лондон повинен буде дотримуватись усіх правил ЄС, зокрема, залишатиметься частиною єдиного ринку блоку, що передбачає свободу руху капіталу та робочої сили. “Не буде перехідного періоду à la carte (у перекладі з французької – “як забажаєте” – Ред.). Усі правила та політика ЄС повинна й далі виконуватись”, – наголосив Барньє. Натомість Великобританія у цей період вже не буде представлена у керівних органах ЄС, повідомив представник Брюсселя.

Читати також:  Лондон додасть в закон про Brexit точний час виходу з ЄС

Раніше прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей також заявила, що після виходу країни зі складу ЄС для імплементації відповідних рішень необхідний перехідний період, який становитиме близько двох років. Офіційні переговори щодо перехідного періоду мають розпочатися у січні наступного року. Вихід Великобританії зі складу ЄС, згідно із планами уряду країни, повинен відбутись наприкінці березня 2019-го року.

Syla.news

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up