Куди зникає львівська бруківка

Пікет громадських активістів щодо збереження львівської бруківки від незаконного розкрадання відбувся під стінами ЛМР.

Про намір провести дану акцію активісти попередили раніше під час прес-конференції.

Як запевняють учасники акції, державні чиновники не зацікавлені у збереженні історичної пам’ятки, адже за два роки офіційних звернень жоден запит не був розглянутим.

Зокрема, на площі Ринок, за словами пікетувальників, замість австрійської базальтової бруківки виклали кам’яну, яку використовували на заміських вулицях Львова. Також, активісти мають претензії щодо якості вимощення даної бруківки.

Читати також:  Реконструкція площі Двірцевої: з 25 березня до автостанції закриють проїзд

Проте у міській раді називають звинувачення активістів безпідставними та запевняють, що порушень з їх боку – немає, адже всі роботи виконувались прозоро і це підтверджено документально.

Загалом на акцію протесту вийшло 11 людей, але  активісти переконані, що в подальшому підтримка з боку львів’ян буде більшою. Окрім того, пікетувальники запевнили, що не припинятимуть боротьбу “за збереження історичного середовища Львова”.

Читати також:  "Автомарш слави" до Львова

Syla.news

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up