“Книжка повинна вміщатись не лише у свідомості, а й у дамській сумочці”, – Микола Гуцуляк

Четверту збірку віршів “Запам’ятай мене щасливим” військовий журналіст Микола Гуцуляк презентував 21 грудня у львівському Будинку офіцерів ЗСУ.

До збірки увійшла сотня віршів, написаних Миколою Гуцуляком після втрати дружини. Тому поезія сповнена глибокими переживаннями,  коханням та спогадами про минуле. Його твори – це історії для жінок і про жінок, які вміють бути щирими, закоханими та відданими.

Письменник переконаний, що хороший вірш схожий на роман, а хороший роман – на вірш. Саме цього принципу він намагається дотримуватися і у власних творах.

Читати також:  Поети-новатори. Лекція про Юрія Тарнавського, співзасновника Нью-Йоркської групи

Назва книги також обрана не випадково, адже, на думку автора, залишитись у пам’яті людей щасливим – завдання кожного із нас.

Легко запам’ятовується та поезія, яка звучить як пісня, переконаний автор. А також з усмішкою додає, що книжка повинна мати зручний формат, аби  вміщатись не лише у свідомості читачок, а й у дамську сумочку.

Збірка “Запам’ятай мене щасливим” побачила світ завдяки підтримці друзів. Олександр Поронюк, відомий український прес-офіцер, Керівник медіацентру Міноборони України, у таланті Миколи Гуцуляка ніколи не сумнівався. Адже, на його думку, найкращий спосіб пережити горе – вилити емоції у віршовані рядки.

Читати також:  Ботанічний сад Львова запрошує на День відкритих дверей

Окрім власних віршів, Микола Гуцуляк подарував бібліотеці 58-го Будинку офіцерів кілька тисяч книг, які збирав ще його батько.

Ще один подарунок  для поціновувачів сучасної української поезії Микола Гуцуляк анонсував вже наступного року. Саме тоді, пообіцяв він, світ побачить нова збірка під назвою «Скажи мені, що я хороший».

Syla.news

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up