Результати пошуково-ексгумаційних робіт у “Світочі”

20 грудня, о 16.30 у музейному комплексі «Територія Терору» відбудеться  прес-конференція.

Керівництво музею «Територія Терору» спільно з комунальним підприємством ЛОР «Доля» розкажуть про результати пошуково-ексгумаційних робіт, проведених у 2017 році на території садового кооперативу «Світоч» у Львові.

У прес-конференції візьмуть участь директор музею «Територія Терору» Ольга Гончар та директор КП ЛОР «Доля» Святослав Шеремета. В рамках заходу будуть представлені результати роботи щодо віднайдення останків жертв політичних репресій за адресою 6-й Топольний провулок та проведення польових пошукових досліджень по виявленню ймовірних місць поховань жертв воєн і політичних репресій у місті Львів.

Читати також:  На площі перед ЛНУ ім. І. Франка завершили дослідження

Нагадуємо, що КП ЛОР «Доля» на замовлення музею «Територія Терору», починаючи з 2014 року, проводить пошуково-ексгумаційні роботи по виявленню останків в’язнів на місці колишнього таємного цвинтаря Пересильної тюрми №25. В результаті пошукових досліджень, здійснених у 2014-2015 роках, було виявлено 495 останків. Знайдені в ході попередніх робіт останки були перепоховані на Личаківському кладовищі у лютому 2016 року.

Читати також:  Інша сторона медалі. Виставка "Аміна: життя" (Коментарі)

Вхід вільний.

За детальною інформацією звертайтесь: Anna Shymanska, тел. 0967835096

Syla.news

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up