Siemens поставить у Росії ще три турбіни

Siemens підписав перший великий контракт в РФ після скандалу з турбінами в Криму.

Компанія поставить три турбіни для електростанції в Нижньокамську, повідомляє DW. Німецький концерн Siemens в понеділок, 18 грудня, підписав контракт на будівництво в російському місті Нижньокамську парогазової електростанції потужністю 495 МВт.

Контракт на загальну вартість у 380 мільйонів євро підписали в Мюнхені президент Siemens в Росії Дітріх Меллер (Dietrich Möller) і генеральний директор компанії “Нижнекамскнефтехим” (група компаній “Таиф”) Азат Бікмурзін в присутності заступниці прем’єр-міністра Баварії Ільзе Айгнер (Ilse Aigner), президента республіки Татарстан Рустама Мінніханова і голови правління Siemens Джо Кезера (Joe Kaeser).

Читати також:  Facebook блокує російську "фабрику тролів"

Згідно з контрактом, Siemens поставить дві газові турбіни SGT5-2000Е і одну парову турбіну ST-600, а також обладнання для розподілу енергії. Субпідрядником виступить турецька будівельна компанія ENKA. Очікується, що “Нижнекамскнефтехим” також укладе з Siemens 13-річну сервісну угоду.

Електростанція має бути запущена до травня 2021 року. Передбачається, що вона працюватиме на синтетичному газі – побічному продукті нафтохімічного виробництва “Нижнекамскнефтехима”.

Siemens є генеральним підрядником, тому “компанія буде зберігати повний контроль над постачанням і установкою обладнання”, повідомила агенції РБК представниця німецького концерну.

Читати також:  Росія відпрацювала бомбардування Одеси - командувач ВМС України

Це перший великий контракт Siemens в Росії після скандалу через переміщення турбін Siemens до Криму попри санкції ЄС проти РФ. Російська компанія “Технопромэкспорт” придбала чотири турбіни буцімто для Тамані. Згодом стало відомо, що їх направили до Криму. Російська сторона стверджує, що турбіни виготовили в РФ. Зараз через це питання йдуть судові провадження.

Syla.news

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up