Куди зникає львівська бруківка? – прес-конференція

Як стверджують члени ініціативної групи ГО “Громадська варта”, місто руйнує одну із важливих пам’яток архітектури – львівську бруківку.

“Громадська варта” неодноразово зверталась до представників влади та правоохоронних органів щодо розкрадання львівської бруківки. Проте надіслані запити досі перебувають у стані розгляду.

У громаді також вважають, що ремонт вулиць, який проводиться у місті,  насправді є приводом для незаконного продажу бруківки за кордон.

Читати також:  «Вибори «П» - про ціни на газ та бензин і питання кандидатам у Президенти від громадян у рубриці «Народ говорить»

Як зазначили учасники прес-конференції, цінність львівської бруківки полягає не лише у її історичному та естетичному значенні. Незаконний продаж бруківки має високу необліковану комерційну вигоду.

Перші згадки про бруківку у Львові датуються XV століттям. Тоді ж місто докладало чимало зусиль для того, щоб зробити вулиці Львова зручними.

Історик Ярослав Свелеба зауважив, що ремонт вулиць із бруківкою вимагає професійного підходу та відповідного фахового ступеня працівників

Читати також:  "Укрзалізниця" обмежить рух потягів до Польщі

.

ГО “Громадська варта” сподівається, що місто таки дослухається до звернень і вбереже львівську бруківку від незаконного розкрадання. Тому у четвер, 21 грудня о 09:30 проведе акцію під стінами ЛМР проти незаконного продажу львівської бруківки.

Syla.news

799 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up