Дональд Трамп закликав припинити лотерею “Green Card”

Президент США Дональд Трамп заявив, що за візовою лотереєю Green Card (грін-кард) до Америки іммігрують “найгірші з гірших”, які потім влаштовують криваві теракти.

“Терористи завдали ударів на вулицях та у підземці Нью-Йорка двічі за останні місяці. В обох випадках вони прибули до країни, скориставшись нашою неефективною імміграційною системою, яку ми зараз стрімко виправляємо”, – з відповідною заявою він виступив в Національній академії ФБР у штаті Вірджинія, передає УНН з посиланням на “Голос Америки”.

“Є лотерея. Ви вибираєте людей. Чи вважаєте ви, що країна дає нам кращих людей? Ні. Що це за система? Вони приїжджають завдяки лотереї. Вони дають нам своїх найгірших людей, вони викидають їх, як сміття”, — заявив Трамп. Президент заявив, що його адміністрація закликає Конгрес покласти кінець “ланцюговій міграції”, а також припинити практику візової лотереї, замінивши її системою імміграції на підставі заслуг.

Трамп нагадав, що Акаєд Улла, виконавець нещодавнього вибуху на Манхеттені у Нью-Йорку, прибув з Бангладеш через ланцюгову міграцію (як член родини американського громадянина).

А Сайфулло Саіпов, підозрюваний у вбивстві вісьмох осіб на вулицях Нью-Йорка 31 жовтня,  емігрував з Узбекистану за допомогою візової лотереї.

Раніше в Білому дому заявили, що щонайменше шість осіб, яких підозрюють в тероризмі,приїхали в США за візовою лотереєю грін-кард.

Syla.news

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up