Віта Семеренко виграла “бронзу” в спринті на французькому етапі Кубка світу

Українка Віта Семеренко завоювала бронзову нагороду в спринті на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.

Семеренко вдалося вразити всі мішені та випередити італійку Лізу Вітоцці на останньому колі, завдяки чому посіла третє місце, повідомляє nv.ua.

Переможницею гонки стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини, випередивши українку на 41,4 секунди. Другою до фінішу з відривом у сім секунд від бронзової призерки прийшла представниця Німеччини Лаура Дальмаєр.

Серед інших українських біатлоністок кращою стала Валя Семеренко, яка посіла сьому позицію.

Минулої неділі жіноча збірна України завоювала срібло в першій естафетній гонці біатлонного сезону в німецькому Хохфільцені.