Комісія з питань охорони здоров’я затвердила бюджет на 2018 рік

Сьогодні о 14:00 відбулось засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики,фізичної культури та спорту щодо обласного бюджету на 2018 рік.

Окрім загальних питань, таких як фінансування медичних закладів Львова та Львівської області, виділення коштів на придбання медикаментів для лікарень та поліклінік, члени комісії обговорили питання передачі коледжів у державну власність.

Як запевнили депутати ЛОДА, бюджет 2018 повинен покрити усі витрати, передбачені у проекті бюджету.

Читати також:  Мені прикро, що сьогодні "зомбоящик" став ще більш проросійським, проолігархічним, ніж був за президентської кампанії, - Олег Синютка

Нагадаємо, що значна частина освітнього й медичного бюджетів фінансується завдяки субвенціям з державного бюджету – це 40% у випадку освіти та 67% охорони здоров’я. На освіту загалом виділили 1935 млн грн, на медицину – 947 млн грн, однак важливо, що майже 80% з цих сум підуть виключно на виплату зарплат.

Читати також:  Підприємства Львівщини збагатили бюджет на 207 млн грн тільки за однією статтею

Syla.news

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up