“Захочеш – і будеш”: виставка фотографій та документів Олега Ольжича

У Львові відкрили виставку, присвячену Олегу Ольжичу – відомому поету, публіцисту, археологу та громадському діячеві.

З нагоди 110-ї річниці дня народження Олега Кандиби у львівському історичному музеї репрезентували понад 100 експонатів. Сюди належать: рукописи, археологічні рисунки, збірки творів.

Вчений, поет, археолог, один з чільних діячів ОУН – таким багатогранним було життя Олега Ольжича (Кандиби).

Працював в археологічному відділі Чеського національного музею, на кафедрі археології Українського вільного університету. Про вклад Олега Ольжича в історію та культуру України розповів Дмитро Павлів, науковий співробітник відділу археології інститут країнознавства імені Івана Крип’якевича, АН України

Його праці публікували у спеціалізованих виданнях Англії, Німеччини, Чехії, Югославії. На початку 1930-х років у творчому доробку письменника з’являються перші вірші.

Політична та революційна діяльність розпочалась із ОУН, де Олег Кандиба очолив Культурну Референтуру Проводу Українських Націоналістів. Керував Революційним Трибуналом ОУН, був членом Проводу Українських Націоналістів, та його головою у січні-травні 1944.

Виставку одного з яскравих її представників повинен знати кожен українець. Особливо, сучасна молодь. Про це розповіла директор Департаменту розвитку ЛМР Наталя Бунда.

Відвідувачі виставки зможуть побачити археологічні знахідки з місць, де Олег Кандиба проводив розкопки, а також чимало фото з сімейного архіву його сім’ї.

Syla.news

661 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up