Сьогодні для діток проведуть майстер-клас з розпису гіпсових «Миколайчиків»

14 грудня, о 16.00 год. працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть благодійний захід «Прийди святий Миколай».

Це майстер-клас з розпису гіпсових фігурок – «Миколайчиків» для дітей з сімей вимушених переселенців з Криму і Сходу України, а також сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Читати також:  Гурт "ЛТК" запрошує на брифінг

До заходу залучать 12 дітей. Як твердять організатори, такі заняття мають велике значення в естетичному вихованні дітей, вони розвивають художній смак, творчі здібності, інтерес до мистецтва, виховують трудові уміння та навички.

«Кожний вид мистецтва має свою мову. Образотворче мистецтво – це мистецтво форми й кольору, за допомогою якого в дітей виховується естетичне ставлення до навколишньої дійсності й творів мистецтва», каже Любов Федишин, начальник відділу соціальної роботи Франківського району.

Читати також:  Відкриття нового авіарейсу зі Львова до Вроцлава компанією Wizz air

Захід відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 85.

Syla.news

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up