День прав людини у Львові

У п’ятницю, 15 грудня, в межах проекту «День прав людини у вашому місті», презентуватимуть результати загальнонаціонального опитування «Що українці знають та думають про права людини».

На площі перед входом у мерію встановлять тематичну експозицію, повідомляє ЛМР.

Так, об 11.00 год. у малій сесійній залі ЛМР відбудеться прес-конференція, під час якої представлять результати загальнонаціонального соціологічного опитування «Що українці знають та думають про права людини». Під час прес-конференції розкажуть, чи знають українці, зокрема львів’яни, що таке права людини, які права для них є пріоритетними, як вони захищають свої права тощо. Йтиметься також про вплив військового конфлікту на сприйняття прав людини і те, чи змінилася, на думку опитаних, ситуація з правами людини з часів Євромайдану.

Спікери: Тетяна Печончик, голова правління ГО «Центр інформації про права людини», Світлана Колишко, керівник групи з прав людини, координатор проекту Програми розвитку ООН в Україні, Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, Оксана Рубай, депутат Львівської міської ради.

Читати також:  4Fashion day's: прикраси і не тільки...

Також на площі Ринок перед входом в Ратушу буде встановлено тематичну експозицію: шість кольорових конструкцій-кубів, проілюстрованих найважливішими даними з дослідження – графіками, цитатами, висновками та рекомендаціями. Регіональні особливості у відповідях респондентів представлені стосовно п’яти регіонів України – Заходу (зокрема Львівської області), Сходу, Півдня, Донбасу та Центру.

Окрім того, на площі працюватиме інформаційний намет: зацікавленим розповідатимуть про опитування та діяльність правозахисних організацій, до яких можна звертатися за безкоштовною допомогою.

Захід організовано в межах проекту «День прав людини у вашому місті» Центром інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Читати також:  #СпільнеВиконанняГімнуУкраїни (Відео)

Львів – друге місто у регіональному турі «День прав людини у вашому місті». Подібні акції відбуваються у Чернігові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Маріуполі.

Метою проекту є підвищення обізнаності про права людини та поштовх громадян до більш активного захисту своїх прав, а також формування правової свідомості українців.

Контактна особа: Руслан Коломєйцев, тел. 095 131 56 31, ел.адреса: [email protected]

Довідка

Дослідження проведене Фондом «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» та Центром інформації про права людини за ініціативою Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та при підтримці ПРООН в Україні. Участь в опитуванні взяли понад 2 000 респондентів по всій Україні.

Syla.news

451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up