Проблема незаконних забудов у Львові. Підсумки круглого столу

Як боротись із проблемою незаконних забудов Львова – про це говорили представники Львівської міської ради, ЛОДА, прокуратури та місцеві депутати.

З 15 грудня вступає в силу нова редакція процесуальних кодексів, які регулюють питання знесення незаконних будівель. На даний момент, як запевнили учасники круглого столу, однією з головних проблем залишається байдужість та незаконні дії з боку судів, до яких потрапляють звернення щодо факту наявності незаконних забудівель.

Читати також:  Сьогодні у Львові можна потрапити на Андріївські вечорниці

Тому завданням державних органів є дотримання відповідних законів та контроль усіх будівельних кампанії, які проводяться на території міста.

На захист “незаконних забудівель” виступила Гелена Пайонкевич, яка запевнила, що у Львові таких – нема. Тому перш  ніж подавати до суду позов про факт незаконної забудови, необхідно врахувати людський фактор.

301 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up