Замарстинівську закриють для руху електротранспорту, та до ремонтних робіт ще не приступлять

З понеділка, 11 грудня, буде закрито для руху електротранспорту вул. Замарстинівську.

Трамваї № 4 і № 5 не курсуватимуть. Натомість відновить рух трамвайний маршрут № 11, а на маршруті № 3 збільшать кількість вагонів, повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Наприкінці жовтня 2017 року Державне підприємство «Київська державна регіональна інспекція міського електротранспорту» завершила обстеження та перевірку ділянки колії та дорожнього покриття по вулиці Замарстинівській (від вулиці Гайдамацької до розворотного кільця по вулиці Торф’яній), яка перебуває в експлуатації з 1949 року та на якій востаннє капітальний ремонт проводили ще у 1971 – 1973 роках. За результатами обстеження встановлено, що колія має понаднормативне зношення головки рейки, її бокової частини та губи рейки. Крім того, зруйнована основа трамвайної колії і дорожнє покриття.

«Відтак, з метою недопущення аварійних ситуацій та руйнування носійної здатності кузовів трамвайних вагонів, директор ЛКП «Львівелектротранс» наказав припинити рух трамвайних маршрутів №4 та № 5 на вказаній ділянці дороги, а також демонтувати контактну мережу на цій ділянці у зв’язку із проведенням повномасштабних ремонтних робіт.

Також, зважаючи на скасування руху трамвайних маршрутів № 5 та № 4, ЛКП «Львівелектротранс» відновить трамвайний маршрут № 11 (пл. Соборна – ТЦ «Скриня») та збільшить кількість вагонів на маршруті № 3» – повідомив Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс».

Читати також:  На вулиці Торф’яній у Львові вирішують, як боротися з постійним затопленням

Відповідно зараз опрацьовують нову схему організації дорожнього руху на вул. Замарстинівській, у зв’язку з тим, що ЛКП «Львівелектротранс» закриває експлуатацію колії. Буде встановлено додаткові попереджувальні знаки для водіїв.

За словами Олега Берези, директора ЛКП «Львівавтодор», вул. Замарстинівська знаходиться в найгіршому стані серед вулиць міста, тому її ремонт є першочерговим завданням. Вартість ремонту вул. Замарстинівської за результатами тендеру – близько 90 млн грн. Ремонт тривати більш як 8 місяців.

«У листопаді відбувся тендер на визначення виконавця робіт. За результатами тендеру ми оголосили переможця. Однак, один з учасників тендеру оскаржив рішення. Минулого тижня ми отримали рішення Антимонопольного комітету, згідно з яким маємо ще раз провести засідання і прийняте нове рішення.

Також зараз ми звернулися з додатковими запитами в Податкову щодо певної інформації від учасників тендеру. Коли отримаємо усі дані то зможемо, або підтвердити своє попереднє рішення, щодо переможця тендеру, або оголосити переможцем нову компанію. Однак, вважаємо, що ті компанії, які йдуть на тендер і подають не правдиву інформацію, а такі були серед учасників, викликають сумнів щодо доброї співпраці. Тому зараз додатково опрацьовуємо документи і будемо виносити рішення. Плануємо цю процедуру завершити до кінця року, підписати угоду і приступати до робіт.

Читати також:  У Львові розпочався благодійний Фестиваль писанок

Ми хочемо якнайшвидше розпочати ремонтні роботи на цій вулиці і готові приступити до їх виконання вже взимку: це демонтаж дорожнього покриття, розривання до комунікацій. На вул. Замарстинівській передбачено замінити усі комунікації, поставити новий водопровід, колектор, дощову каналізацію, нове покриття дороги, встановити нову трамвайну колію, нову контактну мережу, освітлення», – розповів Олег Береза.

Syla.news

237 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up