США виступили за введення санкцій НАТО проти Росії

США запропонували НАТО ввести санкції проти Росії через можливе порушення Москвою договору про ліквідацію ракет-носіїв ядерної зброї малої та середньої дальності.

Про це повідомляє nv.ua з посиланням на Der Spiegel.

За даними видання, на початку листопада, глава Пентагону Джеймс Меттіс на секретній зустрічі представників НАТО з ядерного планування зажадав від країн Альянсу виробити єдиний підхід до проблеми. Зокрема, Вашингтон хоче до літа 2018 року змусити Москву виконувати свої зобов’язання в рамках договору.

Читати також:  Американський військовий космоплан повернувся на Землю

У разі необхідності, країни НАТО будуть готові застосувати проти росіян санкції. Меттіс зазначив, що Вашингтон готовий застосувати проти РФ нові санкції по лінії НАТО і самостійно, без схвалення союзників.

Як пише видання, напередодні зустрічі США по лінії спецслужб поширили нові дані про порушення безстрокового російсько-американського договору, який забороняє випробовувати або виробляти ракети малої і середньої дальності.

“Порушення росіянами договору було підтверджено джерелами розвідки союзників… російський саботаж ми розглядаємо як серйозну проблему для безпеки європейського континенту”, – сказав Spiegel міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

Читати також:  У США расист застрелив двох афроамериканців

Під час листопадової зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО США хотіли виступити зі спільним різким засудженням дій Росії, однак проти цього виступила Німеччина.

Відзначимо, що Москва на офіційному рівні заперечує всі звинувачення у порушенні договору.

Syla.news

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up