У Львові відбудеться благодійний аукціон “Воїни малюють мир”

9 грудня о 16.00 у ветеранській ресторації «Патріот» (вул. Дорошенка,7) відбудеться благодійний захід, метою якого є підтримка ветеранів АТО та збір коштів на творчу реабілітацію воїнів.

У програмі заходу – концерт пісень бійців та волонтерів, а також – виставка та аукціон картин «Воїни малюють мир». Картини створені бійцями під час творчої реабілітації, в рамках проектів Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Творча Криївка», повідомляє Форпост з посиланням на сторінку події у мережі ФБ.

Відвідавши благодійний захід, гості допоможуть багатьом бійцям та ветеранам віднайти душевну рівновагу. Під час благодійного заходу гості матимуть змогу послухати гарних пісень у виконанні воїнів та волонтерів, серед яких   Тарас ГРИВУЛ (ЗСУ); Ярослав ПИЖ (волонтер), Лев СКОП (волонтер), “ШУЛЬЦ” (доброволець ОУН), Олег “БАНДЕРА” (бат.“ДОНБАС”), Станіслав ПАПЛІНСЬКИЙ (захисник ДАПу) та  учасники проекту «Пісні війни»: Олександр РОЖКО (ветеран АТО), Богдан КОВАЛЬЧИН (ЗСУ), Максим ПЕРЕВ’ЯЗКО (бат. ім.Кульчицького), Зеник МЕДЮХ (бат. ім.Кульчицького).  Ведучий заходу: Тарас Дідула.

Читати також:  Унікальні витинанки у Львові

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на організацію нових заїздів творчої реабілітації та розбудову стаціонарного реабілітаційного центру «Бережниця» в Івано-Франківській області.

Перші заїзди з творчої реабілітації почалися ще навесні 2014 року і проводилися для учасників Революції гідності. Одразу після початку антитерористичної операції «Творча Криївка» перейшла до роботи з бійцями, що захищають східні кордони України. З кінця 2016 року проводяться спеціальні заїзди і для волонтерів. Всього за три роки було проведено 40 заїздів, що пройшли більше 400 учасників АТО. Учасники бойових дій, їхні родини та волонтери під час реабілітації відвідують наймальовничіші куточки України. Заїзди включають в себе активну фізичну діяльність, творчу роботу, оздоровчі процедури. Усе це відбувається на тлі знайомства з українською культурою та мистецтвом.

Читати також:  У Львові триває виставка про масові вбивства в Україні у 1930-40-х роках

Контактна інформація:

096 277 52 20 – Віталіна Маслова, автор методу творчої реабілітації, художник, арт-терапевт, педагог, волонтер, керівник проекту.

067 718 57 39 – Юлія Богословська, волонтер проекту.

Syla.news

388 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up