Цікавий факт про біткойни, мільйони доларів та сміття

Цікава рубрика від “Глуздогерць“.

У 2009 році британець Джеймс Хоуеллс почав займатися видобутком криптовалюти. Зрештою йому вдалося намайнити 7500 біткоїнів. Однак невдовзі йому довелося припинити видобуток, оскільки подруга Джеймса почала скаржитись, що ноутбук стає занадто шумним та гарячим, коли він запускає програми, які допомагають генерити біткоїни.

В 2010 році Хоуеллс випадково пролив на ноут лимонад, тому він демонтував його на деталі, частина яких була викинута в сміттєвий кошик. Так, туди потрапив жорсткий диск ноутбука, де зберігалася інформація про гаманець з біткоїнами. “Я шукав його всюди. Я намагався витягнути файли з усіх своїх USB-накопичувачів, з усіх моїх жорстких дисків. Я спробував все, що тільки міг. І… Нічого”, – розповів розчарований Хоуеллс.

Читати також:  США готуються запропонувати РФ план щодо розміщення миротворців на Донбасі

Джеймсу вдалося з’ясувати, що його диск знаходиться на сміттєвому полігоні в Ньюпорті. Розміри цього сміттєзвалища приблизно відповідають площі футбольного поля. За словами місцевої поліції, для того, щоб спробувати знайти диск, необхідно залучити команду з 15 людей і двох екскаваторів. Сам Джеймс вже махнув рукою на свій гаманець. Хоча прес-секретар міської ради Ньюпорта розповіла, що шукачі скарбів не будуть допущені на сміттєвий полігон. Щоправда, така дрібничка, мабуть, не зупинить сучасних флібустьєрів. Чого не зробиш заради сотні мільйонів доларів?

Читати також:  Капелани США та Канади приєднаються до українських бійців на Великдень

Syla.news

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up