Результати переговорів у Мінську

Прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леоніда Кучми Дарка Оліфер підбила підсумки переговорів у Мінську.

Як зазначила прес-секретар, українська сторона робить все можливе для виконання своїх зобов’язань щодо звільнення утримуваних осіб, яке має відбутися до свят, повідомляє nv.ua.

Окремо поставлено питання звільнення підлітків, які були незаконно посаджені у в’язницю окупантів у вересні 2016 року в Донецьку, і яких бойовики обіцяли звільнити до кінця року.

У свою чергу, в політичній підгрупі представники України поставили питання повернення контролю Україні на непідконтрольних ділянках російсько-українського кордону.

На ділянці в районі Станиці Луганській, 10 грудня, заплановане розведення сил і засобів за умови продовження дотримання там режиму тиші з боку представників бойовиків “ЛНР”.

“Останній обстріл в районі Станиці Луганській зафіксовано 2 грудня. За умови дотримання режиму тиші з боку ОРЛО протягом 7 днів, 10 грудня заплановане провести розведення сил і засобів на цій ділянці”, – написала Оліфер.

Також сторони домовилися про ремонт пішохідного моста в Станиці Луганській.

2 грудня в районі Верхньоторецька, біля покинутого спостережного пункту бойовиків була виявлена міна МОН-50 і граната Ф-1, встановлена на розтяжці. В Україні такі міни ніколи не виготовлялися, вона була привезена з РФ. Згідно з маркуванням, міна була виготовлена в 2002 році.

15 листопада президент Росії Володимир Путін вперше обговорив із ватажками терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким питання обміну полоненими.

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Віктор Медведчук повідомив, що Україна готова звільнити 306 осіб і розраховує на звільнення 74 осіб.

У СБУ заявили, що українська сторона готова до обміну полоненими за формулою “всіх на всіх”.

Представник України в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Ірина Геращенко заявила, що у полоні терористів знаходиться 162 українських заручники.

Syla.news

64 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up