Вечірка-презентація журналу “АКЦЕНТИ плюс” (Відео)

«АКЦЕНТИ плюс» – журнал для справжніх поціновувачів якісної інформації!

Нещодавно у Львові з’явився новий суспільно-політичний журнал з глянцевою поліграфією «АКЦЕНТИ плюс», який помітно вирізняється серед інших глянцевих журналів як контентом, так і манерою подання матеріалів.

Вже з першого номера і надалі на його шпальтах – важливі теми, а також знані львів’яни: політики, високопосадовці, бізнесмени, цікаві неординарні особистості.

Журнал «АКЦЕНТИ плюс» привертає увагу до справді важливих питань сьогодення, а також запрошує усіх до суспільного діалогу на своїх шпальтах. У фокусі уваги «АКЦЕНТІВ плюс» – сьогодення з усім його різноманіттям – це і львівські акценти, і загально-українські суспільно-політичні, а також нинішні світові тренди та особисті акценти кожного з нас.

Журнал «АКЦЕНТИ плюс» набирає обертів – з кожним випуском росте число його читачів та прихильників. Редакція Syla.news впевнена – журнал “АКЦЕНТИ плюс” ще не раз здивує своїх прихильників цікавим контентом, неординарними дописувачами, свіжістю та оригінальністю думок.

Переглянути попередні номери «АКЦЕНТІВ плюс» можна тут: https://issuu.com/accentsplus

Syla.news

121 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up