У Львові обговорили підтримку учасників АТО та малозабезпечених сімей

Нещодавно у Львові відбувся круглий стіл, присвячений економічній та соціальній підтримці сімей в т.ч. ВПО та учасників АТО в обласних програмах 2018 року.

Захід став можливим за сприяння комісій з питань економічної політики та соціального захисту громадської ради при ЛОДА.

При відкритті голова комісії  з питань економічної політики громадської ради при ЛОДА, Зоряна Бурик, підкреслила актуальність розповсюдження інформації про можливості обласних програм. Також вона виділила наступні проекти: «Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області», «Рука допомоги» та інших. «Не зважаючи на активне інформування підприємців та ВПО, нам і далі потрібно продовжувати промоцію цих програм у частині можливостей отримання відшкодування відсотків за кредитами та фінансової допомоги на розвиток підприємницької діяльності» – розповіла пані Зоряна.

Фото1, 2

Депутат Львівської обласної ради, Голова фракції “Громадянська позиція” у ЛОР, начальник управління з питань праці та сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, Уляна Дорош, розповіла про можливості для ВПО проекту “Рука допомоги”.

Мета даного проекту полягає у виведенні малозабезпечених сімей із стану бідності шляхом допомоги у започаткуванні власної справи або працевлаштуванні. Учасникам проекту пропонуються нові можливості для праці:  безвідсоткові кредити на закупівлю обладнання та матеріалів для організації власного бізнесу; допомога у працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця; участь в оплачуваних громадських роботах тощо.

 

Про переваги «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» для учасників АТО та підприємців розповів Андрій Кісера (начальник управління промисловості та підприємництва Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації). «Підтримка малого бізнесу» зосередила на собі особливу увагу, адже вона здійснюватиметься шляхом компенсації частини відсотків за кредитами, взятими суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами, які можуть перебувати на різних системах оподаткування). Розмір кредиту, за яким погашатимуться відсотки (а це 14% відповідно до Програми), для однієї фізичної особи-підприємця, з числа учасників АТО не повинен перевищувати 300 тис. грн., з терміном погашення кредиту – 3 роки.

 

На завершення, модератор круглого столу Леся Довганик (заступник голови комісії з питань економічної політики, голова Агенції розвитку підприємництва жінок та молоді) вказала на необхідність створення певного ресурсу, де зможе бути розміщеною актуальна інформація по кредитуванню для підприємців.

Експерти проектів дали відповіді на усі запитання щодо установ, куди варто звертатись та обмінялись контактами для подальшого спілкування.

Детальніша інформація про програми буде додатково розміщена в спільноті комісії економічної політики у групі Facebook.

Syla.news

135 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up