“37-й рік все ж повертається…” – цитати з прес-конференції про свавілля поліції

Сьогодні у прес-центрі Syla.news відбулась прес-конференція на тему “Викрадання людей поліцією: чи повернеться в Україну 37-й рік?”.

Запрошеними спікерами виступили: Олександр Тарасов, медіа-юрист, журналіст, член Ради з питань захисту свободи слова та професійної діяльності журналістів при президенті України, керівник юридичної служби ГО “Центр розвитку громадянського суспільства “Сила малого”; о. Ігор Петренко, Священик УПЦ КП та Валерія Коломієць, адвокат, партнер з кримінального права юридичної фірми “Бачинський&Коломієць та партнери”.

Олександр Тарасов зазначив, що 37-й рік повертається в Україну, адже репресії досі тривають. Точкою відліку стали події 10 вересня на перетині кордону Краковець-Шигині. Правоохоронні органи безпідставно затримали більше 20 осіб, серед яких були громадські активісти, журналісти та навіть служителі церкви.

Під вигаданими причинами затриманих у Херсоні активістів було доставлено у відділи національної поліції, звідки їх перенаправили на допит до Львівського слідчого:

“Працівники поліції як Львова, так і Херсону не представлялися. Більше того… чоловік почав мені хамити, казати, що він перебуває у віддділку поліції за власним бажанням”, – Валерія Коломієць про те, що відбувалось у Головному управлінні національної поліції слідчого відділу міста Львова.

Як виявилось, за кілька годин до затримання херсонських активістів, до слідчого управлінняії було незаокнно доставлено ще кількох осіб. Це був громадянин Грузії та житель міста Черкаси.

Наостанок спікери звернулись до правоохоронних органів:

Повне відео прес-конференції:

Syla.news

300 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up