Цікавий факт про віруси, антитіла та нові відкриття

Цікава рубрика від “Глуздогерць”.

Американські вчені розробили антитіла, які вбивають до 99% штамів ВІЛ та здатні знищувати інфекцію на ранній стадії, повідомляє BBC. Авторами цієї розробки є Національний інститут охорони здоров’я США та фармацевтична компанія Sanofi. Міжнародне товариство по боротьбі з ВІЛ назвало розробку вчених “справжнім проривом”. Клінічні дослідження препарату планують розпочати в 2018 році.

Нова розробка вчених об’єднує три типи антитіл в ефективну речовину потрійної дії. “Вони потужніші та мають більш широку дію, ніж будь-яке окремо взяте натуральне антитіло з відомих на сьогоднішній день”, – повідомив один з авторів дослідження Гері Нейбел. “Найпотужніші природні антитіла здатні побороти до 90% штамів ВІЛ. Ми ж досягнули результату в 99%. В результаті дослідів на 24 мавпах в жодної з тварин не з’явилася інфекція після введення їм нашого три в одному”, – підкреслив вчений.

Syla.news

151 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up