“АКЦЕНТИ плюс” – журнал для успішних!

«Журнал, який формує середовище позитивних, розумних та успішних» – саме так представила випуск свіжого номеру журналу «АКЦЕНТИ плюс» головний редактор Ірина Запотічна на своїй сторінці у Facebook.

На сторінках нового випуску розміщено чотири «акценти»: Львівські, Суспільно-політичні, Світові, Особисті. Як зауважила Ірина Запотічна, журнал вирізняється своєю концепцією, контентом і навіть манерою подання матеріалів.

Читати також:  Інтелігентні фолк-шибайголови. Гурт Лірвак виступить у Копальні кави

Журнал висвітлює усі сфери життя міста, від економічних і політичних до культурно-розважальних, розповідає історії успішних львів’ян, знайомить із новинами світового значення.

Нагадаємо, презентація першого випуску відбулась 10 жовтня у закладі PartyFon.  Серед запрошених гостей були: Віталій Ковтун, який став обличчям журналу, співачка Маріанна Ільків, ведучий вечора Володимир Перерва, астролог Лія Адамчук та Наталя Лукашева, власниця ресторану PartyFon.

Читати також:  З наступного тижня трамвай №2 курсуватиме на Погулянку

Редакція інформаційного агентства Syla.news приєднується до вітань та щиро бажає Ірині Запотічній успіхів та творчого процвітання!

Syla.news

1720 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up