Меркель і Макрона закликали очолити боротьбу зі змінами клімату

Німецькі та французькі асоціації захисників довкілля звернулися до канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона із закликом зробити дві країни “двигунами честолюбної кліматичної політики в Євросоюзі”.

Про це повідомляє DW. У своєму листі представники 18 асоціацій захисників навколишнього середовища двох країн вимагають, щоб Європейський Союз підвищив взяті на себе цільові показники в межах Паризької кліматичної угоди, а також запровадив мінімальні тарифи на викиди шкідливого діоксиду вуглецю.

Вони також пропонують в новому бюджеті ЄС виключити “будь-яку підтримку невідновлюваної енергетики” і запровадити мінімальні тарифи за викиди під час використання невідновлюваних джерел енергії.

Лист підписали, зокрема, такі організації, як BUND, Greenpeace, WWF, Nabu і Reseau Action Climat.

Нагадаємо, що 13 листопада починається другий, вирішальний тиждень Кліматичної конференції ООН в Бонні, яка стартувала 6 листопада. Основною її темою є втілення пунктів Паризької кліматичної угоди.

Цільовими показниками ЄС у межах цієї угоди є скорочення до 2030 року рівня викидів в атмосферу на 30% щодо рівня 2005 року. Очікується, що Меркель і Макрон відвідають конференцію в Бонні.

Syla.news

150 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up