Виставка “Без рожевих окулярів” триватиме до 14 листопада

У Палаці мистецтв триває фотовиставка портретів, присвячена боротьбі з раком.

Метою даного проекту є можливість ознайомити людей з історіями онкохворих жінок, які продовжують жити і боротись.

“Дивлячись на вас, інші жінки отримують впевненість у завтрашньому дні, дізнаються про таку проблему та задумаються над діагностикою. Варто, щоб кожен присутній доніс цю ідею до своїх близьких, родичів, знайомих та розповів про можливість обстежитись. Це буде великим досягненням», зазначив Андрій Васько.

Організаторами виставки стали ГО «Афіна. Жінки проти раку» та БФ «Рожева Стрічка України» за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

На відкритті були присутні заступник директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько, заступник головного лікаря з медичної частини Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Орест Тріль та консультант з управління субпроектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» Христина Пак.

Приємним сюрпизом для учасниць стала презентація проекту «Намалюй мені завтра». В рамках проекту учасниці приміряли сукні, розмальовані художниками з Польщі та України.

Раніше така виставка відбулась у Києві, 20 жовтня. До проекту постійно долучаються учасниці з різниих регіонів, зараз їхня кількість – більше півсотні, з них семеро львів’янок.

Syla.news

1239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up