«У мене немає оптимістичних новин для президента», – глава МЗС Польщі після відвідин Львова

Міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський після перебування в Україні збирається зустрітися з президентом та передати йому свою думку.

«Я хочу представити президенту те, що я бачив, і те, що я чув у Львові під час переговорів вчора та позавчора. Я можу лише сказати, що у мене немає оптимістичних новин для президента» – підкреслив Вітольд Ващиковський. Про це повідомляє «Польське радіо».

Читати також:  На весні відкриють ще один авіарейс зі Львова до Польщі

На його думку, в переговорах з місцевими посадовими особами – як зазначив міністр – «справи йдуть своїм ходом, і вони вирішуються». Немає теж антипольських виступів.

Вітольд Ващиковський підкреслив, що проблеми з досягненням порозуміння починаються «десь на центральному рівні». На думку міністра закордонних справ, це може стати приводом для «внутрішньої гри».

Глава польської дипломатії також заявив, що в справі чиновників, які блокують ексгумацію польських жертв в Україні, буде прийняте рішення щодо заборони на їх в’їзд у Польщу. Як зазначив міністр, така процедура вже була розпочата щодо однієї людини. Після її завершення буде оголошено ім’я цієї людини.

Читати також:  Держави, які проголосували проти повернення РФ до ПАРЄ, підготують спільну резолюцію

«Російська агресія не може бути відмовкою для того, щоб не вирішувати польсько-українських двосторонніх питань» – сказав Вітольд Ващиковський.

Syla.news

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up