Міністерство юстиції отримало новий проект на будівництво СІЗО у Львові

У Міністерство юстиції України поданий проект на будівництво львівського СІЗО за межами міста.

“У нас є подача від потенційного інвестора проекту з будівництва нового львівського СІЗО і зараз створена комісія з відпрацювання цього проекту, його відповідності прийнятим нормам”, – сказав Д.Чернишов, передає УНН.

Крім того, за його словами, проект, який надійшов, буде також переданий для оцінки фінансових витрат у Мінекономрозвитку та Мінфін.

Д.Чернишов зазначив, що в разі якщо проект відповідатиме усім вимогам, то почнеться наступний етап – пошук інвестора. При цьому він не виключив, що інвестором стане саме та компанія, яка подавала проект.

Читати також:  У Львові зберігатимуть історичні аптеки міста

Разом з тим, за словами Д.Чернишова, у міністерство після оголошення конкурсу не надходили проекти, які б стосувалися будівництва київського СІЗО за містом. При цьому місяць тому Мін’юст отримав лист від потенційного інвестора, який зацікавився будівництвом, однак компанія має “додаткові вимоги”.

“Ми зараз почали переговорний процес і це вже непогано… Подивимося, як можливо реалізувати цей проект, тому що нам це необхідно”, – сказав Д.Чернишов.

Читати також:  Автобани, які проходитимуть через Львів

Крім того, він зазначив, що існує також необхідність перенесення СІЗО за межі Одеси, Херсону та Чернівців.

Як повідомляв УНН, у лютому Міністерство юстиції України оголосило про початок збору інвестиційних пропозицій щодо будівництва нових Київського та Львівського слідчих ізоляторів.

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up