Бельгійський суд звільнив Пучдемона і його соратників

Бельгійський суд звільнив Пучдемона і його соратників

Суд заборонив лідеру Каталонії покидати країну без дозволу суду. Про це в понеділок, 6 листопада, повідомила прокуратура Бельгії.

Як повідомляє “Депо” з посиланням на El Pais2 листопада прокуратура Іспанії звернулася до суду з проханням видати європейський ордер на арешт лідера Карлоса Пучдемону та чотирьох його радників, яких звинуватили у в заколоті та зловживанні державними коштами,

При цьому їм заборонено покидати країну без дозволу суду, вони повинні надати свої адреси і бути присутніми на всіх судових засіданнях по їх справах, зазначили у прокуратурі.

Справу буде направлено до нарадчої палати суду першої інстанції, яка протягом 15 днів винесе вердикт про виконання європейського ордера на арешт, виданого іспанською владою.

Варто зазначити, що 5 листопада федеральний прокурор Бельгії отримав п’ять європейських ордерів на арешт Пучдемона і чотирьох його соратників, після чого сам Пучдемон здався у руки бельгійської поліції. За два дні до цього політик заявив про свою готовність взяти участь у дострокових виборах у Каталонії.

Раніше повідомлялося, що каталонські політики на чолі з Пучдемоном відмовилися з’явитися в суд у Мадриді.

Слухання у справі колишніх керівників Каталонії призначено на 9 листопада.

Читати також:  Закон щодо перейменування УПЦ (МП): спікер парламенту оскаржуватиме рішення суду

Syla.news

Коментувати

248 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up