Вихідні у Львові: від концерту до бою

Вихідні у Львові: від концерту до бою

У філармонії «Rockoko» заграє з симфонічним оркестром, у Палаці мистецтв – осінній салон «Високий Замок», а на вулицях міста – реконструкція боїв за Львів.

Гурт «Rockoko» концертуватиме з симфонічним оркестром, повідомляє zaxid.net.

На сцені Львівської філармонії у п’ятницю вони дадуть концерт із «Lviv Jazz Orchestra». Це вже вдруге. Прозвучать нові авторські композиції музикантів, а також вже знані інструментальні обробки пісень Metallica, АС\DC, Nirvana, «Океану Ельзи» чи Майкла Джексона.

«Ще будуть дуже класні хіти, які написані зовсім недавно. Ну, має бути дуже динамічно, дуже класно», розповів Володимир Котляров, віолончеліст гурту «Rockoko».

 

 

 

На «Високий Замок» подали сотні робіт.

Осінній салон «Високий Замок» стартує у неділю, 5 листопада. Щорічна художня виставка сучасного мистецтва відбудеться у Палаці мистецтв. Глядачам окремими експозиціями пропонують графіку Мирона Яціва, український плакат та дитячу творчість. А також буде живопис і скульптура, які понад сотня митців створили за останній рік. Зокрема організатори пропонують художникам гру: менша сторона їхнього полотна має бути понад 80 см.

Читати також:  Cooperation - виставка різних мистецтв

«Людина, яка готує підрамник такого розміру, то вона вже буде готуватись до тої виставки. А не так: що в мене є, я принесла. Будемо кожного року робити новації. Бо принципово, як кажуть, треба міняти воду в акваріумі час від часу», – розповів голова журі осіннього салону Орест Скоп.

Товариство «Пам’ять» влаштує бій за Львів.

Читати також:  Філософія у “Тривозі”, яку варто відчути

До 99-ої річниці проголошення Західної Української Народної Республіки відбудеться театралізоване військово-історичне дійство. Усе розпочнеться у неділю опівдні маршем «Слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки». Піша хода з півсотні реконструкторів стартує від пам’ятника Чорноволу через площу Митну, до Опери, а відтак закінчиться в сквері «На Валах». А вже там о 14:00 розпочнуться реконструкція боїв за Львів».

«Ми відтворимо бої поміж українським і польським військом. За місто Львів, яке і поляки, і українці хотіли зробити містом-столицею своєї української чи польської держави», – розповів голова товариства «Пам’ять» Любомир Горбач.

Syla.news

Коментувати

263 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up