Закон притягання: магія наших думок

Закон притягання: магія наших думок

Чи доводилось Вам чути вираз «думки матеріальні» або «сила думки»? Пошукова система Google пропонує більше ніж 300 посилань для такого запиту : книги, статті, фільми на зразок «Секрет» чи коротенькі відео з основними підпунктами.

Витративши трохи власного часу, Ви дізнаєтесь всі необхідні подробиці і станете майже експертом у даній сфері. На Вас чекатиме покрокова інструкція з порадами: починаючи від візуалізації, конкретизації та карти мрій і аж до аффірмації( словесного програмування), відпускання бажання та типових помилок. Чим же викликаний ажіотаж довкола цього поняття?
Насамперед, людство перебуває у фазі постійного розвитку. Ми досліджуємо космос, за лічені години переміщуємось з одного континенту на інший, будуємо хмарочоси, що в рази перевищують Вавилонську вежу – втілюємо в реальність речі, які до того вважали неможливими. Щодня все ближчою стає істина – Всесвіт має безліч таємниць. Навряд, чи до кінця нашого з Вами життєвого циклу їх усі вдасться розкрити.
На додаток, з року в рік міцнішає думка про всемогутність людини. Тож чому не довіряти тому, що мозок здатний на будь-які дії? Як свідчать факти, ми послуговуємося лише 10% нашого потенціалу, а решта 90% поки огорнуті невідомістю.

Ми починаємо вірити у наступні речі: все реально, не потрібно мати чарівну паличку для здійснення мрій, а варто лише подумки уявити бажане. І це спрощує нам життя та постійно підгодовує мрії.
Візьмемо віровчення: для багатьох воно є міцним фундаментом, на якому тримаються наші принципи буття та правила поведінки. Нерідко у Біблії натрапляєш на подібні рядки: «Хай тобі станеться по твоїй вірі!». Навіть Книга Книг виголошує такі слова, а отже місця для сумнівів залишається все менше.
Про силу думки, схоже, здогадувались віддавна. Ще релігійний наставник Будда писав: «Ми представляємо собою результат того, про що думаємо». І це переконання не змінювалось з роками. Заглянувши в недалеке минуле, ми натрапляємо на цитату Махатми Ганді, індійського державного діяча: «Людина – продукт своїх власних думок. Про що вона думає, тим вона й стає.» Це лише кілька яскравих прикладів, виокремлених серед решти. Навряд, чи всі ті чоловіки помилялись. Очевидним є інше – на різних етапах розвитку людства геніям та успішним особистостям була відома таємниця . І судячи з усього, з часом інтерес до неї зростатиме, аж поки не досягне свого піку або поняття не буде цілком вивченим. Хтозна, можливо за кілька десятків років її викладатимуть як окремий шкільний предмет або науку.
На захист гіпотези стають і перевірені наукові факти. Італійський вчений, нейробіолог, Джакомо Різолатті переконаний, що сила думки може поставити на ноги! Науковець познайомив світ з дзеркальними нейронами – уявним відтворенням спостережуваних дій. Цей принцип часто використовують під час реабілітації людей після важких травм опорно-рухового апарату та інсультів. Пацієнт переглядає записи з потрібними рухами, що допомагає йому швидше ними оволодіти.
Окрім того підтверджує припущення також відкриття американського генетика Брюса Ліптона. Той стверджує, що за допомогою істинної віри, виключно силою думки, людина і справді здатна подолати будь-яку хворобу, більше того змінити свій генетичний код, чого раніше не допускали. «Сьогодні я можу стверджувати, що ми здатні керувати нашою біологічною природою; ми можемо за допомогою думки, віри і прагнень впливати на наші гени. Повірте в те, що ви можете зцілитися, – і ви вилікуєтеся від будь-якого захворювання. Повірте, що ви можете схуднути на 50 кілограмів, – і ви схуднете!». Ось Вам і обґрунтування принципу ефекту плацебо.

Проте, якщо це так легко та істина відома усім, чому ми не отримуємо бажаного? Свою точку зору наводить знову вчений Ліптон: «Простіше кажучи, лише одиниці з тих, хто повірив у можливість самозцілення силами свого мозку, насправді дійсно в це вірять – і тому домагаються успіху. Причому сама природа нашої психіки влаштована так, що все погане, що відбувається з нами, відкладається в підсвідомість куди легше, ніж пам’ять про приємні і радісні події. У результаті «досвід підсвідомості» у переважної більшості людей на 70% складається з «негативу» і лише на 30% з «позитиву. Таким чином, щоб дійсно досягти самозцілення, необхідно, щонайменше, змінити це співвідношення на прямо протилежне.»
Тільки те, чого ми справді щиро прагнемо, стає нашою реальністю. Якщо повірити у бажане, не залишаючи і клаптика для сумнівів, страху чи розчарування, усе має вийти! Але вірити треба так, ніби ми вже здобули омріяне, воно наше. Побачити цю річ у своєму оточенні, максимально детально, до дрібниць, відчути її, а також позитивні емоції, викликані нею або ж себе у бажаній ролі. І бути на всі 100% впевненим, що бажання здійсниться у певний момент.
Варто пам’ятати ще одну річ – подібне притягує подібне. Наші думки про щось позитивне – ми його і набуваємо в житті. І навпаки – негатив породжує негатив. Тому коли зловили себе на поганій думці – миттю перемикаємось на щось хороше.
Ну а якщо Ви до сих пір скептично ставитесь до всього вище наведеного, тоді ось Вам найсвіжіша новина. Як повідомляє DW, у Швейцарії розпочався проект, метою якого є навчити всіх охочих керувати технікою силою думки. У лабораторії Mental work за допомогою спеціальних бездротових шоломів, що реагують на активність мозку, відвідувачі мають змогу приводити в дію аж чотири прилади з використанням лише сили думки!
Якщо наш мозок зчитують навіть технології, то хіба Всесвіт не здатний почути його?

Анна Герич для Syla.news

Усі новини

Коментувати

678 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up