Україна здобула 2 золотих і 2 срібних медалі на Чемпіонаті Європи з Карате Кіокушинкайкан

Україна здобула 2 золотих і 2 срібних медалі на Чемпіонаті Європи з Карате Кіокушинкайкан

У Барселоні 28- 29 жовтня пройшов десятий чемпіонат Європи з Карате Кіокушинкайкан ІКО Мацушима.

 В Іспанії продемонструвати свою майстерність приїхали збірні Англії, Данії, Франції, Польщі, Австралії, Бразилії, всього з 22 країн, повідомляє NewsOne.

Команду України представляли сім спортсменів на чолі з шихане, Сергієм Лук’янчикова, президентом Української Асоціації карате Кіокушинкайкан і тренером збірної.

Підготовка збірної до Чемпіонату Європи почалася з традиційних літніх зборів в таборі “Дахнівка січ”, який прийняв представників Чилі, ПАР, Білорусі, Ізраїлю. Програма табору була досить насиченою і включала в себе різні розділи бойової техніки. У другій половині вересня пройшов тижневий підготовчий збір з куміте, а за тиждень до Чемпіонату в Іспанії збірна провела семінар з куміте, в якому взяли участь і самі “збірники” та інші спортсмени асоціації, що допомагають в підготовці до європейського змагання.

Читати також:  Українські плавці здобули «золото» та «срібло» на чемпіонаті Європи

У Барселоні в розділі куміте виступали Сергій Доронін (до 80 кг.), Максим Максимов (до 80 кг.), Анатолій Томарів (до 70 кг), Денис Максимов (до 70 кг.), Ксенія Селенок (до 55 кг.), Ігор Кравцов (юніори 16-17лет до 65 кг.); в розділі ката – Юрій Сотников.

Фінальні поєдинки в двох вагових категоріях стали нашими. Переможцем у ваговій категорії до 80 кг став Сергій Доронін, друге місце у Максима Максимова. У категорії до 70 кг “золото” у Анатолія Томарова, “срібло” – Денис Максимов.

Читати також:  Ольга Харлан перемогла на чемпіонаті Європи з фехтування

«Вітаю хлопців з участю і перемогою на чемпіонаті такого рівня, попереду ще багато викликів, і, впевнений, багато перемог. Хочу подякувати за фінансування і допомогу в організації поїздки ексклюзивного спонсора, національний інтернет-портал «УКРНЕТ» – зазначив Президент Української Асоціації карате Кіокушинкайкан, Сергій Лукьянчиков.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

234 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up