ЛМР ухвалила ряд рішень у сфері містобудування

ЛМР ухвалила ряд рішень у сфері містобудування

Виконком Львівської міської ради розглянув ряд рішень у сфері містобудування під час засідання 27 жовтня.

Зокрема, як повідомили у прес-службі ЛМР, на порядку денному було заплановано розгляд 10 питань для затвердження рішень:

1) Про затвердження детального плану території у районі вул. Клепарівської, вул. Батуринської, вул. Генерала О. Грекова, вул. Ветеранів.

2) Про розроблення детального плану території у районі вул. В. Антоновича, вул. Кульпарківської, вул. Героїв УПА.

3) Про розроблення детального плану території у районі вул. Героїв Майдану, вул. М. Глінки.

4) Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. Замарстинівською, вул. Східною, вул. Квітовою, вул. Р. Дашкевича.

Читати також:  "Гаряча лінія міста" працюватиме краще

5) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.09.2017 No 840.

6) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Гравіс» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. В. Чорновола.

7) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Прем’єр Логістика» існуючого готелю на вул. Героїв УПА, 72 з розширенням за рахунок надбудови та прибудови сходової клітки.

8) Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво офісного будинку на вул. Ф. Ржегоржа, 21 на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Читати також:  Для людей з інвалідністю створять нові осередки

9) Про надання дозволу на розроблення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району».

10) Про затвердження детального плану території у районі вул. В. Липинського.

Члени виконавчого комітету Львівської міської ради ухвалили 9-ть рішень у сфері містобудування. А розгляд 10-го рішення – перенесено на наступне засідання.

Syla.news

Усі новини

Коментувати

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up