"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

“Помилки робити не страшно…” та інше про Ілона Маска

«Помилки робити не страшно. Головне – кожен раз помилятися у чомусь новому»

Ілон Маск – 46-річний геній з Південної Африки із запаморочливою історією втілення мрій. Бізнесмен, винахідник, інвестор і інженер. Засновник космічної компанії SpaceX, співзасновник, інвестор, виконавчий директор і архітектор продуктів Tesla Motors, співзасновник та колишній голова SolarCity і, нарешті, засновник онлайн-банку X.com, який злився з Confinity і став всесвітньо відомою платіжною системою під назвою PayPal.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

Сьогодні його статки становлять $20.8 млрд. Він – чотирьохсотий у списку Forbes і 21-ша найбагатша людина у США. І батько шести синів. Проте, цей геній вщент руйнує звичне уявлення про мільярдера.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

SpaceX
Ілон розпочинав свої проекти охоплений палким бажанням змінити світ і людство. Одна з його цілей – знизити глобальне потепління через вироблення відновлюваної енергії та зменшити ризик вимирання людства шляхом створення людської колонії на Марсі. Серед найбільших досягнень Маска – посадка ракети Falcon 9 на спеціальний дрейфуючий корабель в Атлантичному океані, яка при цьому не розбилася на друзки. Це підтвердило здатність SpaceX повторно використовувати перший ступінь (раніше це вважалося неможливим), що веде до зниження затрат і більш швидкого запуску нових космічних місій.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

Відео запуску:

Мета SpaceX – розвивати космічну галузь, створити ракету, придатну для багаторазового використання. Компанія уже змогла суттєво покращити технології будівництва корпусу, двигунів, електроніки і навіть спромоглася знизити вартість виготовлення ракети приблизно на 75%. Ілон пояснює:
«Вартість палива для ракети складає всього 3% від її ціни. її Можна у 100 разів знизити вартість космічного польоту, якщо вдасться ефективно використовувати її повторно. Усі види транспорту, які ми маємо – автомобілі, велосипеди, літаки, коні, потяги – розраховані на багаторазове використання. Але не ракети. Тому, аби стати космічною цивілізацією, ми маємо вирішити цю проблему». Для чого це все? Ілон вважає, що SpaceX та іншим космічним компаніям варто почати розповсюджувати життя на інші планети, на Марс, якщо мислити реалістично, створити і розвивати там колонію, аби стати багатопланетною цивілізацією. А в інтерв’ю для CNN Ілон Маск назвав українську ракету «Зеніт» своєю улюбленою: «Напевно, вона найкраща після наших».

Tesla.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

«Ще в університеті я замислився над тим, з яким проблемами людство зіштовхнеться у майбутньому. Це – загальна проблема стійкої енергетики – саме вона найбільше потребує вирішення у цьому столітті, незалежно від екологічних проблем. Треба враховувати те, що ми скоро вичерпаємо запаси вуглеводню, тому нам потрібна надійна альтернатива. З цього погляду перехід на сонячну електроенергію та електромобілі дійсно має сенс, – впевнений Ілон. –– Я думаю, весь транспорт перейде на електроживлення, за винятком ракет. Як прискорити цей перехід? Нам потрібна модель дійсно енергоефективного автомобіля, який мусить бути, перш за все, легким, адже акумулятори мають немалу вагу, що треба компенсувати за рахунок інших деталей».

Читати також:  Виробництво автомобілів Model 3 компанії Tesla збільшиться до 5 тис. на тиждень - Ілон Маск

Tesla Motors почувають себе доволі успішними у цій справі. Вони уже випустили три моделі автомобілів – Model S, Model Х, і Model 3, окрім того – спорткар Tesla Roadster. Триває робота над вантажівкою, яка зможе проїхати на одному заряді 480 км. Її презентація відбудеться наприкінці осені.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

 

Краш-тест Tesla Model S довів, що саме вона є найбезпечнішим автомобілем у світі. Відео можна переглянути тут або тут.

Наприклад, найдешевший ($35000) і найновіший автомобіль – Tesla Model 3 розганяється до 97 км всього за 5,6 секунд, може проїхати на одному заряді від 350 до 500 км і вміщає у салоні п’ять осіб, маючи крім того два багажники. Tesla автоматично гальмує, уникаючи зіткнення, обладнана вісьмома подушками безпеки, 15-дюймовим сенсорним екраном управління, преміум аудіо-системою та Wi-Fi. Цікавий той факт, що нещодавно компанія відмовилася від використання шкіри для виготовлення покриття для сидінь.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

До речі, всі власники Tesla, які придбали автомобіль до 1 січня цього року, мають право на безкоштовне користування мережею станцій швидкої зарядки Supercharger.

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

карта станцій швидкої зарядки Supercharger в Європі

За 2016 рік Тесла продали 76 230 своїх автомобілів, що на 51 тис більше, ніж за минулий. За даними Electrocars, у 2016 році кількість нових електрокарів в Україні збільшилася у 4 рази порівняно з 2015. З них 36 Tesla (нових) і 29 вживаних.

Solar Sity
Ілон Маск переконаний, що людству потрібні екологічно стійкі способи виробництва та споживання електроенергії. Тому основним способом генерування енергетики стане сонячна енергія:
«У нас уже є гігантський реактор у небі – Сонце. Залишилося тільки спрямувати частину сонячної енергії на потреби людства. Більшість із нас до кінця не усвідомлює, що весь світ так чи інакше живиться сонячною енергією, вся екосистема працює завдяки їй. Перевага використання сонячної енергії полягає у тому, що її отримання не потребує сировини чи виробничих витрат. Достатньо встановити сонячні панелі – і все. Устаткування працюватиме не одне десятиліття». Solar Sity активно залучає інвесторів, серед яких – компанія Google. Solar Sity працює у двох напрямках:
1) продає устаткування клієнтам
2) надає його в оренду. Жодна передоплата не стягується, клієнт просто сплачує місячну вартість оренди, що є нижчою від звичайної вартості електроенергії.
У результаті створюється гігантська дистриб’юторська мережа. Одна з переваг полягає у тому, що на монополізованому ринку електроенергії з’явився достойний конкурент. Якщо раніше лінії енергопостачання належали електрокомпаніям, то тепер енергія може з’явитися на даху будь-якого будинку.
так виглядає будинок із дахом від Solar Sity:

Читати також:  SpaceX відправить на МКС паростки канабісу

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

Ілон Маск переконаний, що за 20 років сонячна енергія складатиме більшість усієї енергії, що вироблятиметься.
В Україні також можна перейти на споживання сонячної електроенергії. Кілька компаній пропонують продаж та встановлення устаткування. Комплект простий: сонячна панель та мережевий інвертор, підключений до електричних мереж. Вироблена СЕС електроенергія найперше йде на потреби об’єкту, а залишки відправляються напряму до мережі, при чому, за кожен переданий до мережі кВт електроенергії користувач отримує оплату по «зеленому тарифові» – близько 5,5 грн. Цей тариф – це економічний механізм, створений для стимуляції генерування електроенергії шляхом відновлювальної енергетики. Тобто, можна продавати надлишок виробленої енергії. Ціна сонячної електростанції коливається від $2 000 (8 панелей) до $21 500 (120 панелей). Залежно від кількості виробленої сонячної енергії зростає і дохід згідно із «зеленим тарифом» – від 500 до 7 500 доларів на рік. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України стверджує, що, незважаючи на високу вартість електростанції, її установка у приватному будинку окупається за 6-10 років.
Такий вигляд вони мають в Україні:

"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

Складно уявити, як шалені й амбітні ідеї однієї людини змогли втілитися у життя – електромобілі, ракети, сонячна енергетика, банківські програми і навіть проект, що займається бурінням тунелів для високошвидкісних підземних автомобільних трас. Як у голову Ілона Маска могли прийти такі зухвалі новаторські плани? «Як? Що у тобі такого особливого?» – запитали в Ілона на одному з інтерв’ю. «Я не знаю відповіді на це запитання. – відповів він. – Я багато працюю. Тобто, ДУЖЕ БАГАТО. Я вважаю, що існує найкраща основа для мислення – це фізика. Зведення всього до фундаментальних істин і побудова решти на їхній основі, що відмінне від мислення за аналогією, не яке ми часто покладаємося у повсякденному житті. Тобто, копіюємо з невеликими змінами те, що роблять інші люди. Проте коли треба створити щось нове, краще використовувати фізику; вона демонструє, як можна відрити нові парадоксальні явища, які суперечать здоровому глузду. Ще важливо звертати увагу на критику і заохочувати критичні зауваження. Більшість цього уникає, хоча критика надзвичайно корисна». Ілон Маск вкладав шалені гроші у втілення нових задумів, якісь з них ставали величезним успіхом, інші ж – нечуваними невдачами. Він завжди йшов на ризик і робив це ще раз, і ще, аналізуючи і виправляючи помилки, до того моменту, поки нарешті не вдасться. Так неможливе ставало можливим, і він щоразу відкривав перед собою і людством небачені горизонти і нові, досі неймовірні перспективи. Що ж далі вигадає цей геній?
"Помилки робити не страшно..." та інше про Ілона Маска

Оксана Романюк для Syla.news

Усі новини

Коментувати

831 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up