Чому в Європі популярні праві рухи

Останнім часом ми все частіше чуємо про збільшення націоналістичних партій та рухів на Європейському просторі.

У багатьох державах ці сили стрімко рвуться до влади та отримують чималі голоси на виборах. У чому ж причини змінення електоральних вподобань європейців?
Європа впродовж багатьох років покращувала свої позиції на міжнародній арені, зміцнювала економіку, добробут громадян. Виклики, які з’явилися на сучасному етапі, збентежили населення та наштовхнули його на думку пошуку альтернатив. Віднайшлися ці альтернативи в ідеях націоналізму.
Як зазначають сучасні праві, Європа зараз крокує до свого краху. Політика Брюсселю у їхньому трактуванні є згубною і такою, що призведе до занепаду континенту.

Читати також:  ЄС затвердив заходи для посилення кібербезпеки

Міграційна політика ЄС.

Збільшення мігрантів з арабського світу є чи не найболючішим питанням для правих. Основні виборчі кампанії, які відбувались не так давно, мали в своїй основі антимігрантську риторику. Члени-держави ЄС витрачають чималі кошти на утримання біженців та надають їм різного роду пільги. Праві говорять про нерівність громадян в державі, збільшення криміногенного становища та згубний влив культури мігрантів на населення.

Вплив російського чинника. Історично склалося так, що Схід і Захід протиставляли сили один проти одного. Не обійшлося це і в питанні збільшення чисельності правих. Росія всілякими способами хоче послабити міць та вплив Європи. Спонсоруючи націоналістичні партії та рухи в межах ЄС, вони створюють опозицію до діючої влади. Яка їм із цього вигода? Очевидно, виділяючи кошти на ці проекти, в перспективі, при здобутті владних місць, хочуть отримати відплату у вигляді скасування санкцій та м’якшого ставлення до політики Кремля.
Отже, підсумовуючи можна сказати, що прихильність до націоналістичних партій та рухів є зумовленою рядом проблем, з якими зіштовхнувся Європейський Союз на даному етапі становлення та, швидше за все, є тимчасовим явищем.

Читати також:  Зі Львова з’явиться новий авіарейс у Чехію

Валентин Балагура для Syla.news

657 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up