Як виглядатиме спорткомплекс на Сихові

Як виглядатиме спорткомплекс на Сихові

Конкурс на проект сучасного спортивного об’єкта оголосили наприкінці липня цього року.

У Львові обрали переможців конкурсу на кращий проект спортивного комплексу на Сихові. Про це повідомляє Твоє місто з посиланням на  головний архітектор міста Юліана Чаплінського.

Авторами проекту, який зайняв перше місце на конкурсі, стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін»: Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб.

Як виглядатиме спорткомплекс на Сихові

Друге місце зайняв проект Миколи Шеремети, Остапа Галька та Олеся Кузя.

Як виглядатиме спорткомплекс на Сихові

Третє місце посів проект авторів із ДП «Містопроект»: Юрія Столярова, Юрія Наконечного та Світлани Заріцької.

Як виглядатиме спорткомплекс на Сихові

Детальний план будівництва спортивного об’єкта на ділянці біля церкви на Сихові розробили ще до Євро 2012. Пізніше депутат міської ради Роман Федишин подав ініціативу спортивного комплексу на Сихові, тому обрали саме цю ділянку.

Читати також:  У Львові презентували науковий проект IMAGE, який фінансуватиме ЄС (Коментарі)

До складу журі конкурсу увійшли:

головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський, доцент НУ «Львівська політехніка» та Львівської національної академії мистецтв Микола Рибенчук, Керівник  ТОВ «Укрдизайнгруп» Ігор Кузьмак, Засновник ТОВ «Архіматика» Олександр Попов, головний архітектор проектів ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» Віталій Козлов, президент Федерації гандболу Львівської області, депутат ЛМР Роман Федишин, президент Федерації регбі Львівської області, депутат ЛМР Петро Адамик.

Читати також:  На будмайданчиках Львова перевірять усі крани

Загальна площа будівництва становить 14 623 м кв.

Згідно з умовами конкурсу, майбутній спорткомплекс використовуватимуть для занять регбі, гандболом, баскетболом, волейболом та водним поло. На даху, за планом, буде ухил, по якому можна спускатися на лижах, а впродовж однієї зі сторін покриття – конвеєрний підйомник.

Вартість об’єкта за умовами конкурсу не повинна перевищувати 100 млн грн. Водночас Юліан Чаплінський у коментарі під постом про переможця конкурсу повідомив, що вартість реалізації проекту становитиме приблизно 200 млн грн. Будівництво розпочнеться наступного року і триватиме не більше трьох років.

Syla.news

551 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up